Dámské batohy Michael Kors

Batohy už nějakou dobu nejsou brány jako něco, co se nosí jen na sport a ke sportovním outfitům. A už dávno je nenosí jen děti a školáci. Zatímco se kabelky staly pro mnoho žen nedílnou součástí jejich outfitů, spousta žen se batohy bojí nosit, neví, k čemu je kombinovat, a tak se jim raději vyhýbá. Přitom správně zvolený batoh dokáže s outfity divy.

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství batohů různých tvarů, barev, velikostí a z různých materiálů. Opravdu je z čeho vybírat. Pořídit si můžete batoh například z pravé kůže, saffiano kůže, PVC nebo látkový. Na našem e-shopu najdete dámské batohy značky Michael Kors, o které už jsem vám tady na blogu také psala.

Pokud si netroufáte na divoké vzory a výrazné barvy, nic se neděje! I na to to výrobci myslí. K sehnání jsou batohy, které jsou jednoduché a ne tolik nápadné. Ty mohou být skvělým začátkem, pokud nad nějakým kouskem uvažujete. Jednoduché a zároveň stylové jsou například batohy Michael Kors Abbey. V nabídce jsou momentálně v černé, hnědé, modré a šedé barvě. Batohy mají ideální velikost a vleze se vám do nich vše, co během dne potřebujete. 

Batohy Michael Kors Abbey v různých barvách.

Trochu více nápaditější a výraznější jsou batohy, které zdobí monogram MK. Vybírat můžete jak ze světlých, tak z tmavých variant.

Michael Kors Batoh Emmy Vanilla monogram.

Na hnědých batozích s monogramem jsou růžové a modré prvky skvělým ozvláštněním.