5 důvodů, díky kterým si nošení crossbody kabelek zamilujete

 

Praktičnost

Díky své velikosti jsou crossbody kabelky velmi praktické. Nejen že v nich hned najdete to, co hledáte, ale také si s sebou nebudete brát zbytečně moc věcí. Ty zredukujete pouze na nutné minimum. Občas těch věcí opravdu nepotřebujete hodně, tak proč brát velkou kabelku, když můžete sáhnout po crossbody. Vaše záda vám poděkují! 

Univerzálnost

Pokud vyberete tu správnou crossbody kabelku, bude vám dělat společnost při spoustě příležitostech – ať už na kávě s kamarádkou, výletě nebo třeba na párty. Některé crossbody kabelky mají i odnímatelný popruh, takže ji bez něj můžete využít i jako psaníčko do ruky.

Crossbody kabelka Michael Kors Jet Set Item MD Convert Chain Shoulder vanilla s monogramem. Odnímatelný popruh má například tato crossbody kabelka Michael Kors Jet Set Item MD Convert Chain Shoulder vanilla s monogramem. Kabelku navíc zdobí zlatý řetízek.

Stylovost a hravost

Stylová crossbody kabelka dokáže oživit celý outfit a dodat mu šmrnc. V některých případech se k danému outfitu i příležitosti hodí lépe než klasická kabelka. Crossbody kabelku můžete využít jak v elegantních outfitech, tak v outfitech více ležérních až sportovních. A pokud se bojíte výrazných vzorů a barev na klasických kabelkách, s crossbody vám to třeba půjde snadněji. Třeba si konečně pořídíte nějaký ten výrazný doplněk, kterým vaše outfity rozzáříte.

Světle růžová crossbody kabelka Emmy Leather MD.Skvělým začátkem pro experimentování s barvami může být například tato světle růžová crossbody kabelka Emmy Leather MD. 

Bezpečnost

Tento důvod vás možná ani nikdy nenapadl, ale crossbody kabelka je mnohdy pravděpodobně bezpečnější než klasická kabelka. Díky popruhu vám ji nikdo z ramena nestrhne a navíc ji můžete nosit tak, že ji máte neustále před očima a k tomu máte zcela volné ruce. Ideální společník třeba na nákupy.

Finance

Není to sice pravidlem, ale menší kabelky často stojí méně peněz. Proto pokud pokukujete po nějaké dražší kabelce, co takhle nejdříve zkusit crossbody kabelku stejné značky? :)