Kabelkové trendy na jaro 2018

Zabrouzdala jsem na internetu, abych zjistila, jaké jsou kabelkové trendy pro jaro 2018! Trendů je samozřejmě jako vždy celá řada, tak se pojďme společně podívat na ty, které mě nějakým způsobem zaujaly a které jsou také, alespoň z mého pohledu, nositelné. 

Batohy

Někdy není na škodu vyměnit kabelku za batoh. Batohy a batůžky jsou i letos velmi trendovou záležitostí, a pokud vás zajímají více, na blogu je o nich samostatný článek, který si můžete přečíst zde.

Michael Kors Batoh Emmy Modrá s květinovým vzorem a stříbrnými detaily.Kulaté tvary

Fantazii se ani v módním průmyslu meze nekladou a důkazem toho jsou i kabelky kulatých tvarů. Ty mohou být velké, malé, s poutky, na dlouhém řetízku. Možností je opravdu hodně a pokud takovou kabelku sháníte, určitě si vyberete!

Kabelky kulatých tvarů.

https://glowsly.com/

Ledvinky

Kdo by to byl řekl, že se do módy opět vrátí ledvinky? Pokud vám ledvinka přijde jako projev nevkusu, některé známé módní značky by s vámi rozhodně nesouhlasily. Navíc jde o velmi praktický kousek, který má pro mě osobně jakýsi retro nádech.

Velké kabelky

I o velkých kabelkách jsem vám tady na blogu už psala. Na spoustu příležitostí jsou velmi praktické, nabízejí dostatek prostoru. Pro ženy, které s sebou potřebují mít přes den hodně věcí, ideální volba. Mějte ale na mysli, že ne na všechny příležitosti se velká kabelka hodí.

Kufříky

Formálnější nebo business look kabelka ve tvaru kufříku skvěle doplní! Ostatně je ale pouze na vás, s jakým outfitem tento typ kabelky sladíte a jaké barvy nebo vzory zvolíte. Na jaře se určitě nebojte výrazných barev :)

 Kabelky ve tvaru kufříku.

 https://www.modadnes.cz/

Kabelky s květinovým potiskem

A na konec není velkým překvapením, že na jaře jsou trendy kabelky s květinovým potiskem. Kromě květinových potisků se nosí i kabelky s květinovými nášivkami.

Kabelka Michael Kors Hailee Medium Satchel modrá s monogramem.