Letní trendy pro rok 2020

Léto se rozjelo v plném proudu a i když počasí stále ještě trochu zlobí, tak dny plné slunce a letních radovánek jsou tu. K tomu je potřeba se i tematicky obléct a přesně pro takový důvod jsme pro Vás sepsali top seznam trendů na letošní léto. Některé klasiky Vás nepřekvapí, ale máme i několik překvapení a favoritů, do kterých byste to neřekli. Letošní letní móda se totiž vrací ke kořenům, drží se ověřených základů a přichází s něčím novým. Pusťte do čtení, léto čeká, tak ať to ladí.

Dejte prostor barvám

Léto, to jsou barvy. A ne jen všude kolem nás, ale hlavně na nás. Favoritem letoška je modrá, jedna z nejzákladnějších barev, která sluší prakticky všem. Další letní barvou je saffron, odstín oranžové až hořčičné barvy. Pokud vlastníte kousky v této barvě, je tohle Vaše léto. Perfektně v ní vypadají saka, letní kabátky, které stačí doplnit jednoduchým bílým tričkem. Bílá sama o sobě je spojená se světlem, je uklidňující a čistá. Na léto ideální volba na pohodové letní dny.

obrázek 1_1

Devadesátky jsou nové sedmdesátky

Možná to nezní moc smysluplně, ale když se nad tím zamyslíte, tak v devadesátých letech byly retro léta sedmdesátá. Riflové „lacláče“, kalhoty do pasu, tílka na úzkých ramínkách, crop topy a takhle bychom mohli pokračovat. A přesně to teď přímo frčí. Crop top můžete doplnit lehkou riflovou bundou nebo košilí a džíny s laclem jsou boží sami o sobě. Takže se dá říct, že léto 2020 jsou nové devadesátky. Vyrazte prohledat skříně rodičům a hledejte poklady.

Stará dobrá klasika

Co tím myslíme? No přece puntíky. Ty nevyšli z módy už několik desetiletí a stále se vracejí obohacené o nové vzory, velikosti a střihy. S puntíkovými šaty nebo kalhotami určitě chybu neuděláte. Do kurzu se dostaly i pletené věci, především síťky. Najdete ale i stylové šaty, kabelky nebo košile, které měly obrovský boom minulý rok. Letos tak jejich cena bude pro naše peněženky přívětivější.

obrázek 2_1

Džíny vládnou

A nejenom džíny. Bundy, košile, čepice. „Total denim look“ je jasný návrat do devadesátek, ale řekněme si narovinu, že dobře střižené džíny a džínová bunda jsou dvě nesmrtelné věci do té doby, než všichni budeme nosit jednodílné skafandry. A kdo nemá na léto džínovou bundu nebo košili, jakoby nebyl.

Nezapomínejte na doplňky

Doplňky jsou důležitou součástí celého outfitu a pomáhají dotvořit celkový dojem. Proto outfit nezapomeňte doplnit například o vyletněný slamák, nebo jiný druh klobouku, stylové náramky, výrazné náušnice, proutěné kabelky, látkové čelenky. Stačí si vybrat, představivosti se meze absolutně nekladou. A co vy? Už jste připraveni na léto?