Péče na e-shopu

O tom, že je důležité se o kabelky starat, jsme vám tady na blogu psali již několikrát. V dnešním článku vám představíme péči, kterou u nás můžete sehnat a díky které budou vaše doplňky, ať už kabelky, batohy nebo peněženky vypadat skvěle a vydrží vám déle ve formě. Impregnace a výživa je pro vaše milované kousky velmi důležitá, ačkoliv ji spousta lidí stále podceňuje a vynechává.

Jaké produkty je tedy u nás možné zakoupit?

Collonil Carbon Pro

Tento produkt představuje velmi revoluční technologii a novou éru v ošetřování obuvi a doplňků, jakými jsou například kabelky nebo peněženky. Vývoj byl inspirovaný karbonovou technologií v oblasti impregnací. Carbon Pro je inovovaná High Tech karbonová impregnace s dlouhodobým účinkem. Působí jako membrána odpuzující špínu. Na trhu do té doby nebyl výrobek, který by déle vydržel a lépe chránil. 

Carbon Pro poskytuje silnou impregnaci, chrání proti hlubokému zašpinění, skvrnám, mastnotě, vlhkosti. Zároveň ale zachovává prodyšnost materiálů a klima membrán. Pravidelná impregnace vám umožní následné snadné čištění. Tento produkt je univerzální, lze ho použít na všechny druhy materiálů (obuv, oblečení, kabelky, batohy, ...). Vhodný je i na High-TEX materiály. 

Collonil Carbon Pro

Collonil Clean & Care

Collonil Clean & Care je velmi kvalitní jemná a citlivá ošetřující a čisticí emulze, která si dokáže poradit s nejrůznějšími hlubokými skvrnami. Neobsahuje rozpouštědla a hnací plyn. Její součástí je mechanická pumpička. Použít ji můžete na všechny druhy materiálů, ať už například na koženou obuv, oděvy, galanterii nebo nábytek.

Collonil Clean & Care

Collonil Cleaner Classic

Čisticí kostka z lisované směsi gumy a pískovce. Dokáže mechanicky odstranit velmi silné nečistoty z broušených usní. Nečistoty se na kostku nabalují a odrolují se. Vyčistit s ní můžete například obuv, koženou galanterii, kožené oděvy a tak dále.

Collonil Cleaner Classic

Collonil Leather Soap 

Collonil Leather Soap je velmi kvalitní čisticí pěna, která dokáže vyčistit běžné nečistoty, ošetřovat a chránit materiály před popraskáním. Vyživuje a udržuje pěkný vzhled materiálu, zanechává sametový povrch. Použít ji můžete na hladkou useň, syntetiku a gumu. Naopak není vhodný na drsnou kůži a semiš! S touto pěnou ošetříte obuv, kožené oděvy, galanterii i nábytek.

Collonil Leather Soap

Collonil Organic Protect Care  

Collonil Organic Protect Care je impregnační a ošetřující emulze bez chemikálií a hnacího plynu. Jde o impregnaci a péči v jednom. Organic Protect Care efektivně chrání materiály před vlhkostí a znečištěním a zároveň o materiál pečuje za pomoci pravého olivového oleje. Organic Protect Care je vhodný na všechny druhy materiálů, na hladkou a  broušenou useň, i na textil a materiálové kombinace, popřípadě na materiály s TEX - klimamembránou. Tento výrobek je poměrně šetrný k životnímu prostředí, je z 90 % vyrobený z přírodních látek. Neobsahuje žádná rozpouštědla a hnací plyn, takže může být používán i v uzavřených prostorech. 

Collonil Organic Protect Care

Collonil Reinigungscreme 

Collonil Reinigungscreme je velmi účinný čisticí krém, který nejen čistí, ale i vyživuje. Používá se na hladké usně. Čistit s ním můžete jak obuv, tak i koženou galanterii, oděvy nebo nábytek.

Collonil Reinigungscreme

Collonil Soft Cleaner

Collonil Soft Cleaner je suchá čisticí pěna, kterou lze použít na veškerou broušenou kůži, textil, velurové a semišové usně, včetně umělého veluru. Je vhodná na obuv, oděvy i galanterii. Tuto pěnu využijete i při čištění nábytku nebo koberců.

 Collonil Soft Cleaner

Collonil Waterstop + UV filtr

Collonil Waterstop je univerzální impregnace s UV filtrem sloužící jako ochrana všech druhů materiálu před vyblednutím vlivem slunečního záření. Materiály také chrání před znečištěním a vlhkostí, zároveň je ale nechává prodyšné. Tuto impregnaci lze použít na všechny druhy usní, na textil a je vhodná také na Hig-TEX materiály. Při aplikaci přípravek proniká hluboko do struktury materiálu a poskytuje tak dlouhodobý efekt. Ochraňte své milované kabelky a peněženky a prodlužte jim jejich životnost. Collonil Waterstop můžete použít na obuv, galanterii, oděvy, sedací soupravy. 

 Collonil Waterstop + UV filtr