Top kabelky roku 2020

Kabelky. Neodmyslitelná součást dámského šatníku, bez kterého žádná dáma neopustí svůj domov. Kabelka zaujímá v módním světe výsadní postavení a často bývá působivou dominantou celého outfitu. Má ale kabelka ladit, nebo naopak má vyčnívat? A slouží jako doplněk nebo jako sběrna věcí? Na kabelky jsme se v tomto článku podívali podrobně a máme pro Vás i několik zaručených tipů na kabelky tohoto roku, tak přejeme příjemné čtení.

Pravidla kabelky

Ještě nedávno bylo nemyslitelné, aby kabelka neladila k botám či outfitu. Tyto zažitá pravidla se ale postupem času zbořila a dnes je tomu vlastně úplně naopak. Kabelka zastává efektní a moderní součást outfitu, který může stát jako výrazný samostatný prvek. Nemusíte se obávat sáhnout ani po extravagantním modelu v odlišném stylu.

lorano_cz__n_1

V letošních favoritech najdete hned několik skvělých druhů moderních kabelek. Sáhnout můžete po drobných kabelkách na úzkém pásku, které svoji oblíbeností předhonily i populární ledvinky. Crossbody kabelky jsou praktické, velké a díky širším popruhům i pohodlné. Sehnat ale můžete crossbody s řetízkem, což je v současnosti velice in. Prim ale hrají především kabelky z přírodních materiálů, až by se dalo říct extravagantní. Kulaté ze dřeva, pletené v líbivém boho stylu, zdobené dary moře a Ať už zvolíte jakoukoliv možnost, vedle nikdy nešlápnete.

 

lorano_cz__n656

Stylová klasika

Vedle se netrefíte ani s osvědčenou klasikou a tady na řadu přichází naše tipy na kabelky roku 2020. Návrháře Michaela Korse není třeba představovat. Jeho nový přírůstky v oblasti kabelek si ale o představení vyloženě říkají. Příjemně světle růžová Kors Kimberly Vám nabídne spoustu prostoru, hodí se k jednoduchým outfitům, které svými jemnými tóny nepřebije, ale spíše důkladně doladí. Růžová barva se příjemně doplňuje se zlatými prvky a působí žensky a elegantně. Ideální volba na letní slunečné dny.

lorano_cz__n66

Modrá až tyrkysová Gucci blue je skvělý společník na společenské akce. Její decentní a minimalistický vzhled poslouží jako skvělé doplnění Vašeho vyladěného outfitu. Stylový zlatý řetízek jen podtrhuje celkový elegantní tvar kabelky, která není jen sezónní model, ale využít ji můžete po celý rok.

A co vy? Máte už svoji kabelku na tento rok?