Ze zákulisí Lorana 2. část

 

Kam putuje zásilka dál?

V minulém díle jsme vám prozradili, jak probíhá cesta produktů, od objednání přes nafocení až po umístění na webové stránky. V tomto druhém díle Ze zákulisí Lorana vás necháme nahlédnout pod pokličku procesu expedice zboží.

Objednávka

Je to tady! Nová objednávka, nový e-mail ve schránce. Z každé objednávky, třeba zrovna kabelky, máme velkou radost. Představa, že už brzy bude mít novou majitelku, nás velmi těší. V tuto chvíli jsme tedy obdrželi objednávku a začínáme s přípravou.

Balení zboží pro zákazníka.

Balíme, jedeme, makáme

Jelikož máme veškeré produkty naskladněné, není s přípravou balíku žádný problém. Do krabice, kromě vámi objednaného zboží, přidáváme i originální papírovou tašku Michael Kors, avšak pouze v případě, že jste si produkt zrovna této značky vybrali. Když se jedná o kabelku jiné značky, přidáváme např. prachový pytlík, který následně můžete využít na uchování kabelky.

Balení objednávky.

Přeprava

Vzhledem k tomu, že má u vás balík být do 48 hodin, musíme vybírat tu nejrychlejší přepravu. Víme, jak moc se musíte na zásilku těšit, proto děláme vše proto, aby u vás byla co nejdříve. Z toho důvodu jsme zvolili přepravu GLS, kterou máte zdarma. Na výběr jsou i jiné možnosti, ze kterých lze vybírat. Je to jen na vás, kterou zvolíte.

Zabalená objednávka připravená pro zákazníka.

 Sídlíme v Brně a do budoucna bychom rádi vybudovali i osobní odběr. Co vy na to?

Krásný zbytek dne!

Vaše LORANO