Značka PINKO

Pinko je italská módní značka založená v 80. letech Pietrem Negrem a Cristinou Rubini. Dnes najdete její butiky i věrné zákazníky po celém světě, nejen v Itálii a Evropě. Místa, na kterých budou prodejny otevřeny, si společnost pečlivě vybírá a nejdeme je především ve větších městech a v nejprestižnějších mezinárodních obchodních domech.
Logo značky Pinko.

Ke značce Pinko neodmyslitelně patří extravagance, barvy a zajímavé a odvážné střihy, rafinovanost, nadčasovost, styl. Pinko není jen oblečení, ale i nejrůznější doplňky jako kabelky nebo obuv. Cílem značky je vytvářet kvalitní oblečení, které budou ženy každého věku moci nosit na spoustu příležitostí - ať už na volný čas, do práce, nebo večer například do baru nebo na večeři.

Oblečení odráží aktuální módní trendy, má být elegantní a okouzlující, podtrhující ženskost, zároveň ale bez opomenutí jakési drzosti a rebelie. Často jde o spojení svěžesti s luxusem. Nápaditost a kreativita návrhářům této značky opravdu nechybí a z experimentování strach rozhodně nemají.

Postupem let vytvořila značka Pinko model ženy, která je odhodlaná, ženská, metropolitní, hravá a zajímá se o to, co se děje kolem ní.


Modelka Barbara Palvin pro Pinko.

Mezi tváře této italské značky, čerpající ze svých dlouholetých zkušeností, se řadí například Alessandra Ambrosio, Naomi Campbell, Elle MacPherson, Terry Richardson, Eva Herzigová nebo Barbara Palvin (na fotkách).

Modelka Barbara Palvin fotící pro Pinko.

 Podívejte se na oficiální stránky značky Pinko a kochejte se!

Butik Pinko.

https://www.spaziolaboratorio.it/