Neohodnoceno

Collonil Carbon Pro 300 ml

Obsah
Můžeme doručit do:
27.8.2019
Ihned k odeslání
Značka: Collonil
289 Kč

Tento produkt představuje velmi revoluční technologii a novou éru v ošetřování obuvi a doplňků, jakými jsou například kabelky nebo peněženky. Vývoj byl inspirovaný karbonovou technologií v oblasti impregnací. Carbon Pro je inovovaná High Tech karbonová impregnace s dlouhodobým účinkem. Působí jako membrána odpuzující špínu. Na trhu do té doby nebyl výrobek, který by déle vydržel a lépe chránil. 

Carbon Pro poskytuje silnou impregnaci, chrání proti hlubokému zašpinění, skvrnám, mastnotě, vlhkosti. Zároveň ale zachovává prodyšnost materiálů a klima membrán. Pravidelná impregnace vám umožní následné snadné čištění. Tento produkt je univerzální, lze ho použít na všechny druhy materiálů (obuv, oblečení, kabelky, batohy, ...). Vhodný je i na High-TEX materiály. Ochraňte své milované kabelky a peněženky a prodlužte jim jejich životnost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka Collonil vyrábí produkty, které zabezpečují velmi dobrou péči o obuv, galanterii, ale i nábytek a oděvy. Collonil patří mezi první výrobce, kteří začali využívat nejnovější NANO technologie s použitím NANO částic na výrobu přípravků pro péči o usňové a textilní výrobky. Podívejte se na Collonil pečující výrobky.