O nás

Jsme Lorano, e-shop s prémiovými značkami, tým lidí, kteří se nebojí dělat věci jinak a hlavně pořádně a s láskou.

tym-lorano

 

V Loranu nabízíme takové zboží, abychom vyhověli i náročnějším požadavkům zákazníků. Prodáváme kabelky různých velikostí, tvarů a barev, ale i z různých materiálů a cenových relací. Chceme vám dát možnost vybrat si takovou kabelku, kterou budete s radostí nosit a která bude ladit k vašemu stylu a osobnosti. Kromě kabelek u nás seženete například i batohy a peněženky, ale jelikož se chceme stále posouvat a potěšit co nejvíce z vás, rozšíření sortimentu je pouze otázkou času.

 

Veškeré zboží, které je na stránkách, máme skladem, proto na něj příliš dlouho nečekáte a ze zásilky se můžete těšit za méně než 24 hodin. Na případné vrácení zboží máte 90 dní a záruka je 2 roky. 

 

Chceme, aby pro vás nákupy v našem e-shopu byly radostí a příjemnou záležitostí a abyste se měli na koho obrátit v případě, že si nebudete vědět rady. Osobní přístup a vaše spokojenost jsou naše priority. I proto nabízíme možnost navštívit výdejní místo v Brně, kde si můžete zboží před nákupem prohlédnout, vyzkoušet, popřípadě vám poradíme a společně vybereme jiné. To vše v příjemném prostředí nad šálkem kávy nebo čaje.

 

Kdo se o vás postará? 

Peťa

Do Lorana nastoupila jako čerstvá absolventka vysoké školy. Od malička ji baví psát a jejím velkým snem je napsat knihu. Ráda se obklopuje pozitivními lidmi a sama se taková snaží být.

Peta-spec

 

Síma

Introvertní, milující vůni nových knih a ovocných čajů. Jestli je v životě něco, co jí nechybí, tak je to kreativita a schopnost být všude o hodinu dříve.

Sima-spec(1)

 

Terka

Upřímná a společenská, s vášní pro módu, vaření a focení. Svůj ranní rituál začíná kávou, bez které nevychází z domu.

Tereza-spec

 

Radim

Člověk, díky kterému není e-shop jen bílou stránkou. Fotograf tělem i duší. Je ochotný, svoji práci odvádí kvalitně a ještě nás při tom dokáže pobavit. Každá firma by měla mít svého Radima.

Radim-spec  

Michal

Hnací motor Lorana. Perfekcionista, který chce dělat věci dobře a zároveň jinak. Je pro něj důležitá spokojenost zákazníků a, ačkoliv kabelky nenosí, móda mu není cizí.

Michal-spec 

Proč si vybrat Lorano?

  • osobní přístup
  • doručení do 24 hodin
  • 90 dní na vrácení zboží
  • doprava zdarma
  • záruka 2 roky

 

Pokud vás zajímá více, můžete si přečíst články publikované na našem blogu, přihlásit se k odběru newsletteru a také nás sledovat na Facebooku a Instagramu.